0 Comments

 1. درود بر شما ایرانیان در هر جای این جهان پهناور که هستید.
  ایران بدست ایرانیان آزاد خواهد. تنها راه موجود کنار گذاشتن اختلافات و اتحاد حول محور آزاد سازی ایرانست. ای کاش همانطور که ما در داخل ایران با تمام خطرات جانی که برایمان هست و تمام محدودیتها که حتی موجب شده من با فیلترشکن وارد سایت شوم باز هم می ایستیم و در کف خیابانها فریاد میزنیم آنهم با تمام اختلافاتی که در ایدئولوژی سیاسی با همدیگر داریم در خارج از ایران هم گروههای سیاسی دست از گروکشی های سیاسی و زد و بندهای ایدئولوژیک خود بردارند و ابتدا ایران را آزاد کنند سپس مرام سیاسی خود را در ایران آزاد فردا تبلیغ کنند.

  سوال من از داخل ایران به تمام گروههای سیاسی از هر نوع و شکل و فرمی که هستند این است ما در داخل ایران میدانیم چه میخواهیم آیا شما هم میدانید چه میخواهید؟ ما فقط میخواهیم زنجیری را که 40 سال است گلویمان را میفشارد و هر روز نفس کشیدن را دشوارتر میکند از گلویمان باز کنیم آنهم با دست خودمان… مابقی حرفهایمان را گذاشته ایم برای فردای پس از آزادی ایران و انتخابات آزاد…. آزادمردان و شیرزنان ایران، ما به گواه تاریخ غارتگران بسیاری را شکست داده ایم پوزه ی آخوندها را هم بخاک میمالیم. …. جاوید باد ایران
  جواد از ایران

 2. شبیر گفت:

  با سلام، با توجه به فرموده کسانی که مخالف یا مرددند باید بگویم بنظر من هرگونه تلاش بی وقفه و مکرر برای آزادی باید انجام شود حتی اگر چندین هزاربار به شکست منجر شود، مثالی میزنم ، اگر شما مغازه ای راه بیاندازید مطمئنا خیلی تلاش میکنید برای سرپا نگه داشتن و به سود رسیدن حتی ضرب المثل است که تا چند ماه باید از جیب بخوری ولی در کل آزادی بها دارد حداقل بطور مکرر به دنبال امید و پیروزی کمترین بهای آن است . درود بر شاهزاده رضا پهلوی و عزم راسخ و خستگی ناپذیر ایشان که هیچگاه با تمام بی مهریهای ما مردم همچنان به ما امید دارد درود به شرفشان.

 3. Sinas گفت:

  درود.کسانی که موافق نیستند لطفا دلیل یا استدلالشان را هم بیان کنند.
  با تشکر